Dybala merr vendimin për të ardhmen e tij

Pavarësisht raporteve që e lidhin Paulo Dybala me një dalje këtë verë, me ekipet e Man Utd dhe PSG të interesuar, Paolo Dybala ka vendosur të qëndrojë në Juventus për sezonin e ardhshëm.

Sipas Corriere Dello Sport, sulmuesi argjentinas mendon se ai mund të jetë një pjesë e rëndësishme e ekipit të Maurizio Sarri, i gatshëm të fillojë i freskët pas një sezoni për tu harruar në nivel personal./Indeksonline/

Foto: