Dy vite më parë Selena Gomez ‘i vodhi’ të dashurin, tani Bella Hadid sapo reagoi kështu në FOTON e këngëtares dhe rrjeti po çmendet

Prej kohësh tashmë dihet historia e komlikuar e lidhjes së Bella Hadid me The Weeknd dhe e këtij të fundit me këngëtaren Selena Gomez.

Dy vite më parë Selena dhe The Weeknd ishin çift për rreth 10 muaj ku më pas u ndanë dhe këngëtari iu rikthye lidhjes me ish-të dashurën e tij modele Bella Hadid.

Sigurisht lidhja 10 mujore e Selenës me këngëtarin pati shumë spekulime dhe në atë kohë Bella e cila kishte patur një marrëdhënie shoqërore me këngëtaren nuk e ndiqte më atë në Instagram dhe në evente të ndryshme gjithmonë devijonin njëra-tjetrën.

E megjithatë duket se çdo gjë është e shkaur dhe e harruar, pasi ditën e sotme Bella ka pëlqyer një foto të Selenës të postuar nga make up artisti që kishte kryer grimin e këngëtares për Festivalin e Filmit në Kanë”.

Kaq mjaftoi që interneti të shpërthente me komente.

Epo mendojmë se është gjë e mirë që çdo gjë është harruar dhe vajzat kanë vazhduar me jetët e tyre pa ndonjë hatërmbetje.