Dua Lipa e lumtur në krahët e të dashurit të ri

Lidhja e më parshme u komentua mjaft gjatë dhe ndarja gjithashtu, por tani ajo ka marrë vëmendje me të dashurin e ri me amerikanin Hadid, ku Dua po kalon kohë të madhe në Amerikë.

Dua Lipa dhe i dashuri i saj i ri, Anëar Hadid, janë parë shumë të afërt në një takim në New York City gjatë të mërkurës, pra me 10-të Korrik.

Më herët atë mbrëmje, 23 vjeçarja kishte performuar në Amazon Prime Day Concert, ndërsa Anëar ishte prezent për ta parë të dashurën e tij gjatë performancës.

Dua Lipa dhe Anwar Hadid, sapo e kanë konfirmuar lidhjen e tyre gjatë vikendit që lamë pas, duke u puthur në publik në një koncert në Britani të Madhe. /Prive.al