Do t’iu elektrizoj me paraqitjen e saj sonte Adelina Berisha

Adelina Berisha ndonëse e re në moshë, ka një karrierë shumë të gjatë, pasi ajo nisi të këndonte që në fëmijëri të hershme.

Këngëtarja, prej vitesh ka sjell këngë hite, që publiku i ka pëlqyer e komentuar mjaftë.

Përherë kanë bërë përshtypje edhe format e këngëtares.

Ajo duket bombastike dhe përherë elektrizuese.

Në foton e fundit, këngëtarja Adelina Berisha shfaqet më atraktive se asnjëherë më parë.

Me gjasë, po vjen për ta ndezur edhe këtë verë. /Kosovarja/