Djali i Danit shijon pushimet me nusen e tij, pamje nga plazhi na ofrojnë çifti

And Krasniqi është djali i vetëm i këngëtarit të madh Ramadan Krasniqi Dani, shkruan “InfoKosova”.

Andi është fejuar me vajzën që e dashuroi, dhe tani si duket pas fejesës kanë vendos që të kënaqen pak edhe në plazhe afër detit.

Çifti i ri sot kanë bërë publike një fotografi ku shihen se janë duke bërë banjo dielli.

E në këtë pamje Dafina, reja e Danit duket për mrekulli, duke mos e lënë anash as Andin i cili po duket shumë i lumtur pranë të fejuarës./InfoKosova/