Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl kanë pak muaj që i kanë dhënë fund beqarisë së tyre duke e kurorëzuar me martesë.

Së fundi, këngëtarja shqiptare ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku ka prezantuar edhe një dhuratë që ia ka bërë bashkëshorti.

Kjo dhuratë nuk është njëra nga ato luksozet që jemi mësuar, por vetëm një arushë pellushi.