site stats
BallinaVIPDëshpëruese pamja e Ana Kabashit para ndërhyrjeve… krejt ndryshe!

Dëshpëruese pamja e Ana Kabashit para ndërhyrjeve… krejt ndryshe!

Njëra nga këngëtaret më atraktive të skenës muzikore është edhe Ana Kabashi.

Përveç vokalit, ajo ka bërë transformime të shumta në pamje, gjegjësisht në trupin dhe fytyrën e saj.

Në platformën ‘Tik-Tok’, është duke qarkulluar një video në të cilën artistja duke krejtësisht ndryshe nga siç është tani.

Duket se ka arritur rezultatin e dëshiruar pasi tani po ekspozohet me mjaftë krenari në rrjetet sociale./Indeksonline/

Must Read