Demi Rose edhe një herë shfaqet bombastike në bikini.

Demi Rose është sërish në qendër të vëmendjes.

Bukuroshja 23-vjeçarja tregoi format e saj dje në Meksikë.

Ylli ishte veshur me bikini të zeza dhe dukej e mrekullueshme.

Dhe sigurisht të gjithë sytë ishte të Demi.