site stats
BallinaVIPDelfina Krasniqi me të shoqin çifti më i bukur në shesh

Delfina Krasniqi me të shoqin çifti më i bukur në shesh

Prezantuesja e programit të mëngjesit në “RTK”, Defina Krasniqi, është ndër imazhet më të bukura të ekranit.

Prej vitesh në televizion, por thuajse asnjëherë e përfshirë në vorbullen e thashethemeve mëdiatike.

Dëlfina, është bashkëshorte dhe nënë e lumtur.

Sot, në 14 vjetorin e pavarsisë, Delfina dhe bashkëshorti i saj Artan Behrami, dukeshin për mrekulli.

Must Read