Dafina Zeqiri e ka nxjerrë gjuhën dhe i ka provokuar keq ndjekësit në Instagram.

Këngëtarja Dafina Zeqiri po vazhdon fuqishëm t’i provokoj ndjekësit e saj të shumtë.

Derisa dje tregoi vithet në një video kësaj radhe ka zgjedhur që të provokoj me gjuhë jashtë.

Pas kthimit nga Amerika, ajo ka filluar të bëhet akoma më aktive edhe në publikimin e projekteve muzikore.

‘’Alo’’ titullohet e fundit në duet me Dj. Geek./Lajmi.net/