Dafina Zeqiri i ka provokuar ndjekësit në Instagram.

Këngëtarja Dafina Zeqiri i ka realizuar disa fotografi të reja të cilat ka vendosur që t’i ndajë me ndjekësit në Instagram, shkruan lajmi.net.

Në fotot e postuara vihet re ndryshimi që Dafina e ka bërë në flokë por harrohet ai kur vëmendjen merr ajo se çfarë ka veshur.

Këngëtarja është shfaqur gjysmë e zhveshur, veç me të brendshme dhe duket joshëse.

Reagimet dhe komentet e ndjekësve në Instagram ishin të shumta.

Loading...