Çika e Shkurte Fejzës reklamon këmbët e gjata dhe të drejta

Besiana Behluli është vajza e dytë e këngëtares së njohur Shkurte Fejza, shkruan “InfoKosova”.

Besiana ka vite që është e martuar por ajo po e shijon jetën si një vajzë beqare.

Sot na u paraqit nga pushimet e saj që po i bën dhe dukej shumë bukur.

Por, ajo që ra në sy ishin këmbët e Besianës të gjata dhe të drejta, të cilat këngëtarja nuk nguronte t’i ekspozonte./InfoKosova/