3 C
Pristina
E martë, Tetor 22, 2019

Rummenigge mbron Barcelonën për Dembelen

Trepça ’89 dhe Drita ndajnë pikët

Shtohet edhe një garë e UEFA-s për klube

Na ndiqni në rrjetet sociale

610,575FansaPëlqeje
29,781NdjekësitNdjek
1,054NdjekësitNdjek
web
analytics