Cardi B nuk njihet pa make-up

Sikur ta shihnit ju vetë në rrugë nuk do e njihnit reperen e famshme e cila po merrë rrugë drejt Cyrihut me një avion privat, Cardi B nuk njihet pa grim është krejt ndryshe.

Reperja 26 vjeçare, u pa tejet e lodhur duke mbështjellur flokët me një shall, duke marë një rrugë të gjatë.

Ajo vendosi të paraqitet hapur në atë gjendje.

“Rrugës për në Zvicërr, jam shumë, shumë e sëmurë. Më dhemb fyti dhe stomaku gjithashtu”: Ka thënë ajo.

Kjo nuk është hera e parë kur reperja paraqitet me probleme shëndetësore. /Indeksonline/