Burri i Almedës shumë i lumtur, publikon këtë foto me të birin

Tolgahan Sayışman aktori i njohur turk dhe ish miss Sjhqipëria tashmë aktore e njohur në vendin tonë dhe në Turqi, Almeda Abazi janë bërë prindër për herë të parë para pak ditësh, shkruan “InfoKosova”.

Almeda solli në këtë jetë frytin e saj të dashurisë që kishte me tashmë burrin Tolgahanin.

Të voglin e quajnë Efehan, emër turk i cili tingëllon bukur edhe në shqip.

Ndërsa sonte na shfaqët me Efehanin babi i tij Tolgahani.

Babë e bir shihen të jenë rehatuar për të bërë gjumë, ndërsa ishte Almeda ajo e cila i kishte fotografuar ata.

Normalisht një foto kaq e ëmbël nuk kishte se si t’i ikte Tolgahanit pa e bërë publike edhe nëpër rrjetet sociale.

E i biri i tyre duket se ka filluar të rritet./InfoKosova/