Britney Spears tronditë me pamje, ku i mbet bukuria?!

Këngëtarja e famshme, Britney Spears nuk shkëlqen me paraqitjet e saj si dikur.

Në llogarinë e saj në Instagram ajo ka publikuar një video me anë të së cilës tregon se është e përkushtuar që të jetë në formë të mirë trupore.

Spears, nuk po kujdeset aq mirë për look-un e saj dhe këtë gjë e kanë vërejtur edhe fansat e saj të cilët shprehen të zgjënjyer me pamjen e saj.

Shiko Videon: