Bukuroshja shqiptare shumë e komentuar në media sidomos gjatë kësaj periudhe në pritje të ëmbël, Almeda Abazi feston sot ditëlindjen e saj të 27.

Almeda Abazi përveç pritjes së ëmbël, në ditën e sotme feston edhe ditëlindjen e 27-të.

Me urimin e ëmbël të partnerit të saj Tolgahan Sayisman dhe plot miqve e të afërmeve mesa duket surprizat nuk paskan së ndalur.

Rrethi i ngushtë i ka organizuar Almedës një festë vërtet fantastike.

Ndër personazhet që marrrin pjesë në ditëlindje është edhe Isida Mollaymeri, e cila ka udhëtuar specifikisht për këtë ngjarje në Stamboll.

Ajo ka postuar në “Instastory” disa video nga momenti ku Almeda hyn në lokal me Tolgahanin dhe habitet kur sheh të gjithë duke i kënduar këngën e ditëlindjes.