Brenda ditëlindjes përrallore të Renesë

Vajza e Robert Berishes dhe Nora Istrefit, i ka mbushur katër vjeç. Bukuroshja e vogël ka shkëlqyer në festën e ditëlindjes.

Renesë i është organizuar një festë e veçantë, e ndërtuar mbi temën “Lol”.

Renesë i është organizuar një festë e veçantë, e ndërtuar mbi temën “Lol”.

Në festën e ditëlindjes dominonte ngjyra “pink”, ndërkaq fustani i të vogles ishte me ngjyrë të zezë.

Prindërit e të vogles dukeshin shumë të lumtur në këtë festë speciale për të voglen e tyre. /Kosovarja/