Blerona nuk i kursen puthjet për këtë person

Prezantuesja e njohur Blerona Zeqiri, ka shumë vite që është para ekranit.

Ajo poashtu është njëra ndër femrat më të komentuara, për stilin dhe paraqitjet e saj.

Një femër pa komplekse që shpesh shfaqet provokuese në rrjetet sociale.

Aktivitete e saj në Instagram i përcjellin mijëra ndjekës.

E sot, moderatorja ka ndarë me publikun një storie shumë të këndshme.

Blerona shfaqet me mbesën e saj, teksa nuk kursen puthjet për të.

Kaq shumë e don e tregon edhe ajo.

“E ka tezja mbesen ma te miren ne bote”, ka shkruar ajo në Instagram./Kosovarja/