site stats
BallinaVIPBlerina Rugova e pranon se ka shumë kilogram

Blerina Rugova e pranon se ka shumë kilogram

Blerina Rugova është si një bletë punëtore, dhe nuk lodhet asnjëherë duke punuar.

Edhe në Instagramin e saj qëndron mjaftë aktive, dhe kësaj here bashkëbisedon me ndjekësit e saj, duke u përgjigjur shumë pyetjeve.

Sot është shumë e vështirë që dikush të tregoi për peshën që ka, mirëpo Blerina nuk e ka fare kompleks këtë pjesë, ajo është pyetur për kilogramët dhe është përgjigjur se ka shtuar shumë peshë, kjo shihet edhe në fotografinë që ka ndarë për ta dëshmuar peshën e saj.

Ndër të tjera, ajo mori komente mjaftë pozitive për sinqeritetin dhe pozitivitetin që e shoqëron në çdo kohë./Kosovarja/

Must Read