Këngëtarja e njohur shqiptare, Besa Kokëdhima është shfaqur shumë provokuese në imazhet e fundit.

Veshur me veshjen super të ngushtë, kombinuar me aksesorët dhe një xhaketë të bardh, ajo dukej shumë seksi.

Këto imazhe i kishte publikuar edhe njëherë këngëtarja, sipas të cilës i ka fshirë gabimisht.

“Më falni, i fshiva gabimisht tash po i publikojë prapë” ka shkruar Besa.