Bes Kallaku na prezantoi me filmin e ri, por tashmë zbuluam edhe rolin e Xhensilës

Bes Kallaku na surprizoi të gjithëve me vendimin e tij për t’iu futur industrisë kinematografike dhe për më tepër me kompaninë e tij “Loku Film”.

Filmi do të jetë i zhanrit komedi dhe në të pritet të jenë emra të njohur të humorit si Olsi Bylyku dhe të tjerë.

Besi ka publikuar sot një poster dhe shkruante:

“Vjen së shpejti. Një projekt që ka mbi dy vite me të cilin po punoj. Filmi: Falco. Zoti ju rujt ër ejj”.

Xhensila e ka ripostuar këtë foto në Instagram. Si bashkëshortja e Besit, këngëtarja na ka zbuluar se ajo e ka mbështetur çdo ditë për këtë projekt që aktori duket se e ka pasur me shumë pasion.

“Jam e bindur ne suksesin dhe finalizimin e cdo projekti tendin, aq me teper ketij ne te cilin kam qene deshmitare e cdo dite pune tenden. Mbare shpirt, me Zotin ne krah”, shkruan Xhensila.