Bebe Rexha zihet në një moment jo të mirë nga paparazzi!

Ani pse mbipeshë, Bebe Rexha çdoherë paraqitet joshëse dhe shumë duket e bukur, shkruan “InfoKosova”.

Por, këtë gjë nuk mund ta themi edhe për paraqitjen e saj të fundit, ku është zënë nga paparazzi.

Bebe kishte dal që të bënte pazaret e saj ditore dhe të menjëhershëm kishin qenë fotografët tinzarë që e kishin fotografuar këngëtaren në këtë gjendje.

Më pas Bebe këtë foto e shoqëronte me këto fjalë duke e bërë publike në Instagram: “E urrej kete foto nga paparazzi, por po e postoj sepse eshte REALE.

Po shkoja te bleja ca ushqime per te gatuar “chili” dhe ca bileta llotarie.

Me qe ra fjala, fitova 25 dollare.”./InfoKosova/