Bebe Rexha na krah me Jennifer Lopez!

Bebe Rexha është njëra nga shqiptaret më të suksesshme në botë, ku me anën e muzikës ka arritur shumë famë.

Në “Amerikan Music Aëards” ajo është parë shumë e bukur dhe në formë veshur me fustanin e gjatë dhe me shumë shkëlqim.

Kurse në një fotografi që po qarkullon në rrjetet sociale, këngëtarja shqiptare shihet afër Jennifer Lopez.

Ndryshe, të dyja duken shumë elegante.