Ajo, ka një numër të madh fansash të cilët po e ndjekin nëpër rrjete sociale dhe asnjëherë nuk I zhgënjen ata duke iu publikuar imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj dhe jo vetëm.

BabyGee ka nisur herët të festoj për vitin e ri dhe mezi po e pret 2018-tën.

Këtë e ka thënë në një postim në Instastory ku shihet duke kaluar natën në veturë dhe duke pirë.