Babai i dy bukurosheve Hadid , Mohamed ka qenë i lidhur me Shiva Safai që nga viti 2014.

Mohamed Hadid u pa duke u puthur me një grua misterioze ndërsa ishte në West Hollywood të hënën.

70 vjeçari, krijues i pasurive të patundshme, ishte jashtë një restauranti në Delilah përderisa po përqafohej me gruan e panjohur.

Babai i Gigi dhe Bella Hadid kishte veshur një xhaketë të zezë duke e kombinuar me këpucat e zeza prej lëkure.

Flokët e tij të gjata gri i ranë pas veshëve derisa ai u përkul përpara për të puthur gruan.

Biondja misterioze kishte veshur një xhaketë lëkure të zezë dhe taka të larta ngjyrë bezhë. /Indeksonline/