Aurela Hoxha në darkë romantike me kë?

Modelja Aurela Hoxha është ajo që çdoherë shihet edhe më provokuese se herën e kaluar, shkruan “InfoKosova”.

Në një darkë si duket me një person shumë të veçant për të por që i cili është prapa aparatit fotografik, Aurela kishte zgjedhur që të hante shpageta.

Darka dukej shumë e shijshme, dhe bukuroshja shihej që po e shijonte atë derinë maksimum.

Por, pozita që Aurela kishte marrur tek sa hante shpageta la të gjithë pa fjalë.

Dukej aq joshëse, sa që nuk do të mund t’i rezistonit./InfoKosova/