Ajo shquhet për jetën luksoze dhe udhëtimet në mbarë botën.

Edhe pse shpesh është kritikuar, Armina Mevlani vazhdon ta tregoj jetën përrallore.

Së fundmi e fejuara e Shkëlzen Berishës ka nisur pushimet në një vend bregdetar, madje blogerja shqiptare nuk ka hezituar të shfaq edhe poza joshëse në bikini./Indeksonline/

Loading...