Arbenita Ismajli zbulon edhe një sekret të saj

E dashura e Feros ka marrë vëmendje të madhe, e sigurisht edhe ajo e do këtë dhe nuk heziton që kohë pas kohe të surprizon ndjekësit me gjëra të vogla dhe të këndshme.

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, është rikthyer në një prej emrave më të dashur të publikut.

Mund të konsiderohet e tillë pasi ka filluar të ndiqet nga një numër i madh i njerëzve në rrjete sociale.

Disa të pathëna rreth saj tashmë janë marrë vesh, mirëpo së fundmi Arbenita e ka zbuluar një ‘sekret’ për veten.

“Sa fotografi i keni në galerinë tuan. Unë 15000”, ka shkruar ajo.

Ajo ka treguar se në telefonin e saj ka një numër të madh fotografishë./Lajmi.net/