Almeda dhe Tolga i realizojnë fotosesion djalit të sapolindur

Modelja shqiptare dhe aktori turk u bërë së fundmi prindër të një djali.

Modelja shqiptare, Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj turk, Tolgahan Sayisman u bënë prindër të një djali më 5 maj.

Dyshja e pagëzuan djalin me emrin Efehan dhe për emocionet e ardhjes së tij në jetë kanë thënë se janë të papërshkrueshme.

Tolga dhe Almeda tani do t’i realizojnë fotosesion djalit të porsalindur dhe kjo u bë e ditur nga vetë modelja në Instagram.

Deri më sot ata nuk e kanë zbuluar imazhin e plotë të foshnjës andaj sigurisht se fansat mezi po presin./Lajmi.net/