Janë dy nga emrat më të përfolur në Kosovë, Gjiko dhe Elita Rudi, shkruan “InfoKosova”.

Dhe jo pa shkak, ata janë artistë shumë të dalluar, Elita një moderatore dhe modele e pashoq, ndërsa Gjiko po ashtu një reper i nivelit të shumë kërkuar.

E dyshja janë ftuar nga Alketa Vejsiu në emisionin e saj, ku më pas moderatorja i ka zënë në një moment ku çifti shihen duke u puthur.

T’ua ketë bërë këtë foto qëllimisht apo vetëm ka dashur që të tregoj se sa fortë duhen çifti?!/InfoKosova/