Albatrit Muçiqi shumë i lumtur me dy binjakët ne krah

Këngëtari Albatrit Muçiqi është fejuar, martuar e bërë baba në moshë të re.

Jeta e tij familjare duket mjafta e këndshme.

Albatriti, tashmë është baba i tre fëmijëve, vajzës së madhe dhe binjakëve, një djali dhe një vajzë që erdhen në jetë pak muaj më parë.

Këngëtari së fundi është shfaqur i lumtur teksa mbante në krah binjakët, që me gjasë janë bërë dashuri e madhe për familjen, shkruan “Kosovarja”.

Albatrit Muçiqi, së shpejti vjen me projekte të reja muzikore.