Alban Skenderaj dhe Miriam Cani krahas karrierave të suksesshme që kanë krijuar ndër vite, ata kanë edhe një familje të mrekullueshme.

Dyshja janë prindër të një vajze që e pagëzuan me emrin, Ameli e për të cilën bëjnë dedikime vazhdimisht.

Së fundi ishte Albani ai që publikuar një imazh mjaftë të ëmbël të dy femrave më të rëndësishme të jetës së tij, bashkëshortes Miriam dhe vajzës së tyre.

Përkrah fotografisë ai ka lënë një emoji të globit, duke treguar kështu për kuptimin që ato kanë për të.

Ndërkohë, Albani po vazhdon të jetë aktiv në muzikë, ai ka paralajmëruar se së shpejti do të vijë me një projekt të ri muzikor./Indeksonline/