Është e bukur dhe tërheqëse, me linja trupore përfekte, shkruan “InfoKosova”.

Aktorja dhe modelja e njohur Aleida Nuñez sonte ka nda një imazh me ndjekësit e saj në Instagram, ku shihet të ketë ekspozuar të pasmet e mëdha pak si tepër, por jo vetëm kaq..

Ajo kishte harruar edhe të vendoste jeleka ku gjoksi i saj “shpërthyes” gati sa nuk kishte dalur nga bluza me mëngë të shkurtëra.

Aleida është dukur akoma më e nxehtë tek sa shihej se kishte marrur një pozë shumë të nxehtë.

E këtë foto e keni mundësinë që edhe ju tani ta shihni./InfoKosova/