Aksident i rëndë i një makine shqiptare në autostradën e Kosovës [Foto]

Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur sot në mëngjes rreth orës 8:00 në Autostradën “Ibrahim Rugova”.

Sipas një fotografie të dërguar në kallxo.com nga një qytetar shihet një makinë e rrokullisur.

Sipas asaj që shihet në foto, vetura është me tabela regjistrimi të Shqipërisë.

Po ashtu, shihet se në vendin e ngjarjes ka dalë Policia dhe automjeti që tërheqë veturat e aksidentuara ose me defekt.