Afërdita Dreshaj ka publikuar foto, e djerësitur nga palestra.

Këngëtarja Afërdita Dreshaj duket joshese e veshur ngushtë.

Ajo si duket e ka marrë me seriozitet palestrën andaj po kalon shumë kohë duke ushtruar.

Këtë Afërdita e vërteton me publikimin e fotografive të ndryshme në rrjete sociale.

Modelja dhe këngëtarja e njohur para pak minutash e ka publikuar një foto pas ushtrimeve dhe duket seksi e veshur ngushtë dhe e djerësitur.

Sa i përket projekteve muzikore ajo nuk ka sjell ndonjë këngë të re që një kohë të gjatë mirëpo ka treguar se shumë shpejtë do të vijë me një të tillë./Lajmi.net/