Adriana Lima me këto pamje e dëshmon se është femër e pamposhtur

Modelja e njohur është bërë imazh i markës së njohur Puma që nga vitit i kaluar, e në emër të kompanisë mori pjesë në një aktivitet promovues në New York, pra tregoj edhe njëhreë fuqinë dhe finesën e saj.

Modelia braziliane, 38 vjeçare, shkoi e veshur me brendet Puma, ku ngjarja ishte organizuar nga kompania për të publikuar nisjen e saj të re në Puma LQDCELL Shatter.

Lima është e njohur si një ikonë ‘engjëllore’ e Victoria’s Secret, qysh nga viti 2000.

Dhe së fundi është parë më të dashurin e saj të ri, biznesmenin turk Emir Uya, pas një udhëtimi në ishullin grek të Mykonos. /Indeksonline/