A është Afrona shtatzëne që po martohet kaq shpejt me Bleron?!

Tanimë i ka ardhur fundi dashurisë dhe lidhjes së tyre disa vjeçare, shkruan “InfoKosova”.

Blerim Muharremi dhe Afrona Dika së shpejti do të vëjnë kurorë.

Çifti i famshëm kosovar ishin në një lidhje dashurie që prej kohës kur këngëtari Blero u nda nga gruaja e tij aktorja Teuta Krasniqi.

Tash e shumë vite Blero dhe Afrona janë të dashuruar dhe më në fund kanë vendos që dashurinë e tyre të madhe ta kurorëzojnë me martesë.

Nuk dihet akoma nëse Afrona është me barrë apo jo, por një gjë është e sigurt se së shpejti me Bleron ajo dëshiron ta ketë një fëmijë./InfoKosova/